fabrika-01

Hunan Great Steel Pipe Prodhim Co, Ltd, si një prodhues profesional të produkteve të çelikut, ne kemi investuar gjashtë fabrika të gjithë Kinën, të cilat janë Hunan Great Steel Pipe Co, Ltd, Hunan Longshengda Steel Pipe Co., Ltd., Hebei Changfeng Steel Tube Manufacturing Group Co, Ltd, Guangzhou Juyi Steel Pipe Co., Ltd, Cangzhou Qyteti Sined Steel Pipe Group Co., Ltd. dhe Liaoyang Xingde Large Steel Pipe Plant. Produktet tona kryesore janë tuba çeliku seamless, ERW, SSAW, tuba LSAW me kapacitet prodhues prej 2,000,000MT në vit. 

Hunan Great Steel Pipe Co., Ltd ka dy linja ndërkombëtare të prodhimit të nivelit të përparuar 3PE tub shtresë, e cila është prodhim 2PE profesionale, 3PE, 2pp, 3PP, FBE tub çeliku anti-korrozioni, tub ndërkohë, prodhimi dhe përpunimi i llaç çimento rreshtuar çeliku korrozioni, poliuretani shkumë varrosur tub, ndërsa prodhimi i serisë etilenit e veshje anti-korrozioni, IPN8710 pijshëm veshje toksike anti-korrozioni, korrozioni temperaturë të lartë të veshjeve organike seri, seri akrilik e veshje anti-korrozioni. kompania ka një kapital të regjistruar prej 30 milionë dhe është e vendosur në rrethin e Yuhua, Changsha City, Provinca Hunan. Kjo është një shkallë të gjerë tub çeliku spirale prodhimit bazë në jug të Kinës Qendrore dhe. Kompania ka kaluar ISO9001: 2000 Quality Management System certifikimit, ISO14001: 1996 menaxhimit të mjedisit certifikimit të sistemit, të veçantë licencë pajisjet e prodhimit dhe standardet e tjera certifikimit, e themeluar një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë të produktit, është e angazhuar për ndërtimin e një të lartë të jepnin, çeliku të lartë të performancës bazë të prodhimit, dhe gradualisht kanë teknologji të pavarur dhe të përparuara të prodhimit për të përmbushur nevojat më të mëdha të konsumatorëve dhe të rritur aftësinë konkurruese të plotë të tregut.

fabrika-02
fabrika-03
fabrika-04

Në të ardhmen, kompania do të vazhdojë t'i përmbahet konceptit të " krijimit të vlerës për konsumatorët ", dhe sinqerisht të bashkëpunojë me miqtë nga të gjitha sferat e jetës. Ne jemi të gatshëm për të bërë më shumë përpjekje për bashkëpunim afatgjatë të njëri-tjetrit me më shumë tuba cilësi të lartë dhe çeliku me cilësi të lartë.